1967 Dünya Güreş Şampiyonası serbest ve grekoromen stil kategorilerinde 9. defa düzenlenen organizasyondur. Müsabakalara ev sahipliğini 12-14 Kasım tarihleri arasında Hindistan Hindistan'nin Yeni Delhi kenti yapmıştır.

Madalya tablosu

 Sıra  Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1  Sovyetler Birliği 7 6 0 13
2  Macaristan 2 2 1 5
3  Japonya 2 0 3 5
4  Romanya 1 3 1 5
5  İran 1 0 1 2
6  Türkiye 1 0 1 2
7  Finlandiya 1 0 0 1
 Fransa 1 0 0 1
9  Bulgaristan 0 2 2 4
10  ABD 0 1 2 3
11  Doğu Almanya 0 1 0 1
 Hindistan 0 1 0 1
13  Çekoslovakya 0 0 1 1
 Moğolistan 0 0 1 1
 Polonya 0 0 1 1
 Güney Kore 0 0 1 1
 İsveç 0 0 1 1
Total 16 16 16 48

Takım sıralaması

Sıra Erkekler serbest stil Erkekler Grekoromen stil
Takım Puan Takım Puan
1  Sovyetler Birliği 41  Sovyetler Birliği 42
2  Japonya 22  Macaristan 29
3  İran 17  Romanya 26
4  ABD 16.5  Bulgaristan 13.5
5  Bulgaristan 15  Türkiye 9.5
6  Türkiye 14.5  Finlandiya 8

Madalya kazananlar

Erkekler serbest stil

Kategori Altın Gümüş Bronz

52 kg
 Shigeo Nakata (JPN)  Rick Sanders (USA)  Oh Jung-Yong (KOR)

57 kg
 Ali Aliyev (URS)  Bishamber Singh (IND)  Aboutaleb Talebi (IRI)

63 kg
 Masaaki Kaneko (JPN)  Yelkan Tedeyev (URS)  Michael Young (USA)

70 kg
 Abdollah Movahed (IRI)  Zarbeg Beriashvili (URS)  Enyu Valchev (BUL)

78 kg
 Daniel Robin (FRA)  Guliko Sagaradze (URS)  Tatsuo Sasaki (JPN)

87 kg
 Boris Gurevich (URS)  Francisc Balla (ROU)  Jigjidiin Mönkhbat (MGL)

97 kg
 Ahmet Ayık (TUR)  Shota Lomidze (URS)  Said Mustafov (BUL)

+97 kg
 Aleksandr Medved (URS)  Osman Duraliev (BUL)  Larry Kristoff (USA)

Erkekler grekoromen stil

Kategori Altın Gümüş Bronz

52 kg
 Vladimir Bakulin (URS)  Cornel Turturea (ROU)  Imre Alker (HUN)

57 kg
 Ion Baciu (ROU)  János Varga (HUN)  Tsutomu Hanahara (JPN)

63 kg
 Roman Rurua (URS)  Simion Popescu (ROU)  Hideo Fujimoto (JPN)

70 kg
 Eero Tapio (FIN)  Antal Steer (HUN)  Vahap Pehlivan (TUR)

78 kg
 Viktor Igumenov (URS)  Rudolf Vesper (GDR)  Jan Kårström (SWE)

87 kg
 László Sillai (HUN)  Valentin Olenik (URS)  Wacław Orłowski (POL)

97 kg
 Nikolay Yakovenko (URS)  Boyan Radev (BUL)  Nicolae Martinescu (ROU)

+97 kg
 István Kozma (HUN)  Anatoly Roshin (URS)  Petr Kment (TCH)

Dış bağlanti